KONST / Litografier / Färglitografi 15143367
nr 1514 3367
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Hund. Signerad, numrerad 166/200. Färglitografi, bildmått: 36x35 cm, yttermått inklusive ram: 52x50 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:52:48
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Friedensreich Hundertwasser